Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nemoci

Ano, i ve světe simů se objevily nemoci. Sim může dostat některou z nemocí když se o něj špatně staráte a nebo když má špatnou životosprávu. Když sim onemocní, měli by jste se snažit ho nechávat doma v posteli, zavolat do práce že nepřijdete. Onemocnění můžou být pro vašeho sima SMRTELNÉ! Zde je seznam známých nemocí:

Obezita: Sim ztloustne, když jí a nemá hlad. Léčí se jednoduše cvičením;)

Chřipka: Sim jí dostane málokdy, většinou když se toulá za špatného počasí venku:)

Zápal Plic: Sim se může nachladit při cestě domů z práce. Smrtelná nemoc při neléčení.

Bulimie/Anorexie: Nemoc, při které je sim hubený a pokaždé když se nají, vyzvrací se. Je většinou u žen s aspirací po romancích.

Otrava: Sim se může otrávit když sní zkažené jídlo. Ve většině případech se sim po pozření zkaženého jídla pozvrací.

Smrtelný virus: Tímto se sim může nakazit v biotechnologických laboratořích

Aspirace

Jednoduše: Jsou to přání a obavy vašeho sima. Pokud mu dopřejete vše co si přeje, jeho aspirace se zvýší a tím se zvýší i jeho nálada. Můžete dosáhnout až platinové aspirace a nálady.

Aspirace po bohatství: Simíci s touhou po bohatství, fakt moc touží po penězích, vrcholu kariéry a drahých předmětech. Jakmile jim toto dopřejete, jejich aspirace výrazně stoupne a život simíka bude dlouhý a svěží.

Aspirace po vědění: Simíci mají touhu vědět úplně vše a zkoumat okolní věci. Jejich největší přání je vidět UFO a mít všechny vědomosti úplně na maximum.

Aspirace po rodině: Simové chtějí být součástí velké rodiny. Dopřejte jim, aby váš simík např. naučil chodit nebo mluvit vaše batole. Dopřejte mu to, bude šťastný jako blecha.

Aspirace po romancích: Tito simíci potřebují hlavně lásku na nějak moc netouží po rodině. Simové s touto aspirací se chtějí třeba milovat na veřejnosti a nechtějí děti. Aspiraci naplníte horlivými nocemi a vášnivými dny.

Aspirace po popularitě: Simíci s touhou po popularitě milují večírky a různé oslavy. Chtějí moc přátel a věnují se politice nebo sportu.

Znamení

Znamení:
Beran
Býk
Blíženci
Rak
Lev
Panna
Váhy
Štír
Střelec
Kozoroh
Vodnář
Ryby
přitahován:
Blíženci/Býk
Beran/Váhy
Ryby/Panna
Býk/Štír
Střelec/Rak
Vodnář
Panna/Rak
Ryby/Lev
Ryby/Kozoroh
Vodnář/Býk
Kozoroh/Střelec
Štír/Blíženci
 
odpuzován:
Rak/Váhy
Panna/Rak
Kozoroh/Beran
Blíženci/Beran
Kozoroh/Blíženci
Lev/Býk
Ryby/Štír
Váhy/Vodnář
Váhy/Štír
Lev/Blíženci
Štír/Panna
Lev/Beran
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zmena aspirace

(Ja :-), 12. 4. 2014 19:36)

Ahoj!
Chcela by som sa spýtať či sa dá aspirace zmeniť už ked som sima už vztvorila?

Dakujem

Přání: Vzít si bohatého simíka

(Tyna, 6. 12. 2012 18:15)

Ahoj x) mám takový problém x/ když mám nějakého síma a chce si vzít bohatýho simíka tak většinou to udělám tak že mu dám co nejvíc peněz a pak koupím ty nejdražší věci co mám..A pak jak se vezmou tak to přání tam furt je..Prosím poraď co mám dělat?

Dotaz..

(Danny, 4. 2. 2012 18:04)

Ej dá se v tý hře ta aspirace nějak změnit?

Neplodnost

(www.wizard-horse.blog.cz, 28. 12. 2010 11:49)

A co neplodnost ?? Vím jak se léči v TS3, ale v dvojce netuším ... když zavolám pohotovost, přijedou a daj mi facku že se nic neděje :D odpověď na MŮJ blog, díky ;)

Otazka

(Ivi, 11. 3. 2010 17:29)

jak muzu docilit u sima anorexie nebo bulimie????

Jak se dá změnit aspirace

(Ema, 9. 11. 2008 13:25)

když si vitvoříte Sima a dáte mu nejaké aspirace a už se vám nelíbí stačí když dáte kód _boolProp testingCheatsEnabled true_ a stlačíte na klávesy slovo Shift a stisknete nas sima kerému chcete aspirace změnit. Prvá ikona SEt Aspirace je jak chcete simovi zvýšit nebo znížit a v druhej ikone set Aspirace máte to co hladáte!!!!

Jak se dá změnit aspirace

(Ema, 9. 11. 2008 13:23)

když si vitvoříte Sima a dáte mu nejaké aspirace a už se vám nelíbí stačí když dáte kód _boolProp testingCheatsEnabled true_ a stlačíte na klávesy slovo Shift a stisknete nas sima kerému chcete aspirace změnit. Prvá ikona SEt Aspirace je jak chcete simovi zvýšit nebo znížit a v druhej ikone set Aspirace máte to cohladáte!!!!

Jak se dá změnit aspirace

(Ema, 9. 11. 2008 13:22)

když si vitvoříte Sima a dáte mu nejaké aspirace a už se vám nelíbí stačí když dáte kód _boolProp testingCheatsEnabled true_ a stlačíte na klávesy slovo Shift a stisknete nas imíka kerému chcete aspirace změnit. Prvá ikona SEt Aspirace je jak chcete simovi zvýšit nebo znížit a v druhej ikone set Aspirace máte to cohladáte!!!!

Aspirace po romancích

(Cleo, 9. 11. 2008 13:14)

Je to fakt že ženy které mají aspirace po romancích
když sou hubené že když se najedi vazvracejí se?

Aspirace po pozítcích

(Rikki, 9. 11. 2008 12:42)

Co je to aspirace po pozítcích